Podpořit Crew na workshopu v Inhubu

Psala se sobota 7.12, ze spánku nás probral alarmující budík ve 3:00 ráno!. S vědomím, že nás čeká velké dobrodružství, jsme vyskočili z postele plní energie. Po velkých ranních zmatcích, kde se kdo nachází, jsme se úspěšně sešli ve vlaku u výborného koláče. A kam že to vlastně jedeme? To si ještě chvilku necháme pro sebe.

Vlak zastavil na hlavním nádraží Praha a partička našeho týmu s velkým očekáváním vystoupila. Čekala nás nelehká cesta, museli jsme se dostat na správné místo, kde se budou dít velké věci. No a světě div se, to místo vážně existuje! Ve dveřích nás přivítal Adam Sládek, Co-founder & CEO digitální marketingové agentury inhubo, kde je pro nás připravený WORKSHOP!

Po příjemném přivítání a navození dobré atmosféry, jsme se dali do práce. Nápady padaly, klávesnice počítače se jen prohýbaly, papíry létaly kolem….no dobře trošku přeháním… ale opravdu jen trošku. V inhubu jsme strávili několik hodin, během kterých jsme probrali naši marketingovou strategii, vyzkoušeli jsme si udělat vlastní flow příspěvků na Instagram a dozvěděli se i tipy pro psaní tohoto blogu. No a proč vlastně tohle všechno? Je to jednoduché, chceme aby Vás to s námi bavilo, dělat lepší a zajímavější příspěvky, tak aby jste je prožívali s námi i když jste daleko.

Jak to celé dopadlo? Nejlíp jak mohlo, máme plán! Velký plán! Chceme být lepší a proto něco taky děláme.. ale něco nám přeci jen schází a žádný workshop nám v tom nepomůže, ale VY ano! A tak sedíme unavení a zároveň nadšení ve vlaku na cestě zpět do Brna. Hlavou nám léta spousta nápadů a teď je na čase je pustit do oběhu. Doufám že pravé TY nám v tom pomůžeš. Na světě jsou věci nad kterými stojí za to, se pozastavit, ať už je to skvělý koláč ve vlaku.. nebo pomoc druhým, která tě reálně stojí jen pár kliknutí myši. A k tomu konečný výsledek stojí za to.

Velké díky patří Tobě Adame, věnoval si nám svůj drahocenný čas, který byl pro nás velkým přínosem. Dal si nám směr, díky kterému se Podpořit udá správnou cestou přesně tam, kam je třeba! Krom toho že budeme vzpomínat na tvá slova, tak i na výbornou kávu, kterou si nám udělal. Ještě jednou velké díky!

Pokud se zrovna chystáte nakupovat online, nezapomeňte využít Podpořit.cz a svým nákupem přispět zdarma na dobrou věc. ❤️