Akceptujeme dary pomocí kryptoměn

Ano opravdu je to tak. Kryptoměny se staly velkým hitem a dnes už s jejich pomocí můžeme i pomáhat lidem. Už déle než měsíc přijímáme dary pomocí kryptoměn.

Podpořit.cz nezahálí ani na moment a jde s dobou. Od října akceptujeme dary pomocí kryptoměn! Pro všechny fanoušky bitcoinů je to skvělá zpráva, jelikož mohou, díky svému nadšení pro tuto měnu, podpořit dobrou věc. 

Co je to vlastně kryptoměna? Je to novodobý druh měny, která je digitální a jedná se o druh elektronických peněz. Existuje hned několik druhů kryptoměn, ale tou nejznámější je Bitcoin. V České republice je možné tímto druhem peněz platit, jak na e-shopech, tak v některých kamenných prodejnách. Myšlenka digitální měny vznikla již několik desítek let před jejím vznikem.

Do podvědomí veřejnosti se kryptoměny dostaly během roku 2016. Od té doby si prošly obrovským nárůstem zájmu. Ať už šlo o zvědavce, kteří se chtěli o tomto tématu pouze něco dozvědět, tak i od běžných uživatelů, kteří tuto měnu začali ihned využívat k běžným platbám, ale i k obchodování na trhu s kryptoměnami.

Líbí se Vám možnost platit kryptoměnou, obchodovat s ní anebo přispívat s ní na příběh na webu Podpořit.cz? Je to naprosto snadné. Když si ve směnárně měníme koruny za eura nebo jinou měnu, tak stejně můžeme měnit koruny za bitcoiny ve virtuálním světě.

Jsme pyšní na to, že první platba pomocí kryptoměny proběhla hned 15. října. Děkujeme!

Pokud se zrovna chystáte nakupovat online, nezapomeňte využít Podpořit.cz a svým nákupem přispět zdarma na dobrou věc. ❤️