Společnost Fitbit uvádí na tuzemský trh speciální edici dětského chytrého náramku Fitbit Ace 3

Chytrý náramek je navržen tak, aby motivoval děti k pohybu a zdravému životnímu stylu pomocí odznáčků, ciferníků a řemínků s tématikou mimoňů.

Společnost Fitbit dnes oznámila dostupnost speciální edice Fitbit Ace 3: Mimoni. Fitbit Ace 3 motivuje děti od šesti let zábavnou formou k aktivnímu životnímu stylu a díky nejznámějším postavičkám všech dob se stává pohyb ještě zábavnějším. Kromě odznáčků a ciferníků s motivy mimoňů nabídne chytrý náramek také řadu funkcí, mezi které patří například počítání kroků, sledování denních cílů, sledování kvality spánku, vodotěsnost do 50 metrů a až 8denní výdrž na jedno nabití. 

„Rodiče a děti si oblíbili chytré náramky Fitbit Ace pro jejich poutavé a motivující funkce, které děti inspirují k aktivitě a budování zdravých návyků,“ sdělila Alison Ross Powers, Head of Global Strategic Partnerships for Fitbit ve společnosti Google a dodává: „Spojení Mimoňů od společnosti Ilumination a Fitbit Ace portfolia přináší dětem na zápěstí nové zábavné funkce, které jsou inspirovány právě nezbednými postavičkami, což činí aktivní životní styl ještě zábavnějším.“

Speciální edice Fitbit Ace 3 přináší na zápěstí dětí oblíbené postavičky, které se projeví napříč celým zařízením. Mimoni jsou vygravírováni do silikonového řemínku v mimoňsky žlutém barevném provedení, který chrání zařízení před pády a nárazy. Děti, které již Fitbit Ace 3 vlastní, nemusí smutnit. K dispozici jsou k zakoupení také řemínky s motivy mimoňů v barevném provedení padoušsky modrá a uličnicky černá. 

K řemínku musí ladit také ciferník. Fitbit Ace 3 proto nabídne exkluzivní mimoní ciferník a děti se tak mohou stát nejnovějším šéfem těchto nešiků. Mimoní postavička na ciferníku běhá, tančí, jezdí na skateboardu, plave a povzbuduje děti k pohybu. Znázorňuje také jejich pokrok při plnění denních cílů v rámci aktivních minut a nachozených kroků. 

Zábava se speciální edicí Fitbit Ace 3 zdaleka nekončí. Již brzy se na odznaky s motivy mimoňů mohou těšit všichni uživatelé Fitbit. Tyto odznaky zdobí tři nejoblíbenější mimoni vůbec: Stuart, Kevin a Bob. Po splnění cílů se tak každý může pochlubit mimoním odznakem ve svém Fitbit profilu v aplikaci Fitbit. 

Cena a dostupnost

Fitbit Ace 3 Special Edition: Mimoni je dostupný od dnešního dne u Alzy za doporučenou cenu 2 190 Kč nebo 79, 95 EUR.

O společnosti Fitbit

Fitbit pomáhá lidem vést zdravější a aktivnější život tím, že jim zpřístupňuje informace o jejich úspěších a aktivitě, motivuje je a poskytuje vedení k co nejsmysluplnějšímu tréninku. Fitbit je přední značkou v kategorii chytrých zdravotnických a fitness zařízení a nabízí řadu produktů vhodných pro každodenní aktivity i intenzivní sport.

Společnost Fitbit nabízí řadu inovativních a populárních produktů, mezi které patří např. chytré hodinky Fitbit Sense™ a Fitbit Versa™, chytré náramky Fitbit Luxe™, Fitbit Charge 4™, Fitbit Inspire 2™ a Fitbit Ace 3™ a chytrá váha Fitbit Aria Air™. Produkty značky Fitbit jsou dostupné v 39 00 obchodů ve více než 100 zemích světa. Fitbit nabízí také placené předplatné Fitbit Premium, které nabízí pokročilé analytické nástroje v aplikaci Fitbit pro lepší porozumění zdraví a splnění cílů. Fitbit Premium + Health Coaching pak nabízí osobního virtuálního trenéra s experty na zdravý životní cíl a personalizované plány na základně naměřených dat.

Zdroj obrázku: Mobilizujeme