Čtvrteční slevy na Podpořit

Jsme platforma na dobro a to hodláme šířit jakýmkoliv způsobem. Jedním z mnoha způsobů jsou i každotýdenní čtvrteční slevy. Je to cesta, kterou můžeme pomoci a zlepšit den také vám, našim fanouškům a sledovatelům. Pomůžeme vám tak s hledáním slev, které byste jinak těžko sháněli, a navíc tím i vy zase můžete pomoci někomu dalšímu. Je to krásně propojený kruh dobročinnosti. 

A o co vlastně jde? Jsme stránka, přes kterou když nakoupíte, tak určitá částka jde na náš současný příběh, aniž byste vy zaplatili jedinou korunu navíc. To určitě většina z vás ví. Je tím pádem jasné, že na naší stránce najdete nespočet e-shopů všeho druhu, přes které můžete své nákupy provádět. No a tyto e-shopy mají samozřejmě jednou za čas slevy, které vám my s radostí nasdílíme. Kde jinde můžete ušetřit a zároveň darovat peníze na dobrou věc? 

Budeme rádi, když nás budete sledovat na našem  Instagramu a Facebooku, kde slevy každý čtvrtek sdílíme. Taky jsou slevy sdíleny na naší Facebookové stránce a snažíme se slevy sdílet i do skupin na FB, ve kterých je připojena velká spousta sledujících a lidí, kteří miluji slevy. A čím jiným si zlepšit konec týdne, než nakupováním ve slevách, a ještě navíc s přidanou hodnotou. Doufáme, že se tímto stane čtvrtek vaším oblíbeným dnem, na který se budete celý týden těšit.

Čtvrteční slevy na Podpořit