5 TIPŮ: Vánoční dárky na poslední chvíli

Podle loňských statistik Air Bank nakupují lidé nejvíce dárků poslední víkend před Vánoci. Patříte mezi ně i Vy a ještě stále nemáte většinu dárků? Tenhle článek by Vám s tím mohl pomoci.

  1. S láskou vyrobené dárky udělají radost určitě každému a co teprve, když se dají i jíst? Jedním z mých oblíbených jsou například nakládané sýry. Seženete na to ingredience kdekoliv, je to rychlé a dají se udělat na mnoho způsobů! Naložit se dá téměř vše a na internetu najdete určitě spoustu inspirace. A jak se říká, tak fantazii se meze nekladou! Já budu letos dělat nakládané tofu. Nezní to sice moc lákavě, ale s kořením a bylinkami je to opravdu pochoutka. 
Nakládané tofu

2. Být šetrný k životnímu prostředí se snaží být víc a víc lidí a pokud ne, je právě teď správný čas začít. Vlastní hrneček na kávu, znovupoužitelné sáčky na ovoce a zeleninu od Frusacku, plátěné tašky nebo láhev na vodu je určitě fajn do začátku. Navíc se dnes vyrábí v mnoha provedeních a barvách a uděláte tím radost nejen vašim blízkým ale i životnímu prostředí. 

Láhev Chilli

3. Vstupenky do divadla, kina, na koncert nebo na festival můžete objednat kdykoliv a máte je do pár minut na e-mailu. Stačí jen vyrobit a vytisknout hezký poukaz a dárek je na světě!

4. Knížky a diáře stihnete ještě do Vánoc nakoupit na Knihy Dobrovský přes náš web Podpořit.cz, ze kterého půjde část Vašeho nákupu na dobrou věc. 

5. A co takhle zážitkové poukázky? Můžou být třeba na vyhlídkový let, degustaci jídla, tandemový seskok, plavbu lodí nebo třeba takový wellnes pobyt ocení snad každý! O jednu takovou poukázku můžete dokonce soutěžit i na našich Facebookových stránkách, kterou jsme si pro Vás připravili ve spolupráci s Adropem.

Máte i Vy nějaké tipy? Nezapomeňte se o ně podělit v komentářích!

Pokud se zrovna chystáte nakupovat online, nezapomeňte využít Podpořit.cz a svým nákupem přispět zdarma na dobrou věc. ❤️